KONTAKTNÍ ÚDAJE

Identifikace společnosti:

Webové stránky DOTAČNÍ SLUŽBY.cz a DOTACE PRO LESY.cz jsou produktem naší společnosti ALNIO Group s.r.o., jejímž jménem jednáme. Identifikační údaje společnosti:


ALNIO Group s.r.o.,
zapsaná Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 72818,
sídlo: Králova 279/9, Brno, PSČ 616 00,IČ:  29305497
DIČ: CZ29305497

ID datové schránky: kmb5oe
bankovní spojení: 2400212220/2010


Služby realizujeme v celé ČR. V případě potřeby přijedeme za Vámi. Termíny schůzek u nás sjednávejte prosím předem (zajistíte tak, že se Vám bude věnovat příslušný projektový manažer).


Vaše poptávka, vzkazy a dotazy:

V případě Vašeho zájmu o naše služby nebo pro jakýkoliv dotaz můžete využít náš kontaktní formulář nebo kontaktní e-mail: info@dotaceprolesy.cz


Kontaktní osoby:

Ing. Jiří Chalupa
jednatel společnosti, projektový manažer

Tel.:  +420 733 551 844
E-mail: chalupa@dotacnisluzby.cz

 

Lucie Hyráková
projektová manažerka

Tel.: +420 734 793 486
E-mail: hyrakova@dotacnisluzby.cz


Krátce o společnosti:

Společnost ALNIO Group s.r.o. se zabývá především oblastmi dotačního poradenství a managementu, řízením projektů, realizací výběrových řízení, zpracováním odborných posudků, projektů a studií zaměřených na životní prostředí, ale také samotnou realizací projektů (především v oblasti životního prostředí) s garancí profesionálního přístupu a odbornosti. K založení společnosti jsme se rozhodli v důsledku dynamického vývoje firemní strategie a zkvalitňování našich služeb. Tímto krokem se změnil způsob realizace služeb, které jsme zprvu poskytovali jako sdružení fyzických osob prostřednictvím jednotlivých poradců. Jménem naší společnosti tak navazujeme na více než 6-ti letou historii našeho zakládajícího týmu s bohatými zkušenostmi podloženými zejména kvalitními referenčními zakázkami. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni i Vy.